Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області»

/Files/photogallery/1542/DSCF1183.jpg

Заснований 17 листопада 1946 році.

Заклад сьогодні – це дружний колектив учителів, учнів, батьків, обслуговуючого персоналу.

Контингент учнів: у 2018/2019 навчальному році навчається 485 учнів, з них учнів 1-4 класів – 196 чол., 5-9 класів – 226 учнів, 10-11 класів – 63 учні. Випускників 9 класів - 49 учнів. Випускників 11 класів - 35 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 2 учні. Приймали участь у ЗНО 27 учнів 11 класу.

Мова навчання: українська.

Профільне навчання: освітній процес здійснюється за суспільно-гуманітарним та філологічним напрямами: економічний профіль – 14 учнів та профілю української філології - 49 учнів.

Педагогічний колектив нараховує 37 педагогів, з них 36 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 чол., І кваліфікаційну категорію – 15 чол., ІІкваліфікаційну категорію – 5 чол., категорію „спеціаліст” – 5 чол.

Харчування: гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (230 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (3 дитини, які знаходяться під опікою, 8 дітей з малозабезпечених сімей, 3 дитини з числа внутрішньо переселених осіб; діти, батьки яких є учасниками АТО – 27). За рахунок батьківської плати харчується 243 учні.

/Files/images/mebl/DSCF0806.JPG/Files/images/Новый рисунок2.jpg

Творчий потенціал педагогічний колектив працює над темою «Зростання професійного самовдосконалення педагогічних працівників з метою підвищення якості освіти, розвитку талановитих та обдарованих дітей в умовах реформування системи освіти».

Звєрева Ольга Володимирівна, учитель початкових класів брала участь у Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу» та отримала диплом ІІ ступеня

Атестація закладу була у 2009 році.

Три вчителі гімназії очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Мантурова О.О. – методичне об’єднання класних керівників;

- Рябова Н.Є. – методичне об’єднання вчителів математики;

- Старікова О.О. – методичне об’єднання вчителів хімії.

Гурткова робота: В школі працює 3 гуртки: вокальний, хореографічний, військово-патріотичний. Працюють 5 секцій дитячо-юнацької спортивної школи (баскетбол, волейбол, біатлон, художня гімнастика, таеквандо).

/Files/photogallery/1477/DSC_0251.JPG

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (22 ПК), 1 спортивна зала, кабінет обслуговуючої праці, їдальня, читальна зала, хореографічна зала. Школа має музей історії школи, 92 ОМБР.

/Files/images/zagalna/лагерь 2615.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2621.jpg

./Files/images/Новый рисунок5.jpg/Files/images/DSCF1263.jpg

Бібліотечний фонд налічує – 32777 примірників художньої та навчальної літератури.

/Files/images/zagalna/18.06.13 073.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2719.jpg

Досягнення вихованців: щорічно учні закладу освіти беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У минулому році у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад призові місця вибороли: учениця 10-Б класу Кучерявенко Катерина - ІІІ місце з біології; учениця 10-Б класу Леонова Тетяна - ІІІ місце з української мови; учениця 9-А класу Драконова Олеся – ІІІ місце з інформаційних технологій; учениця 11 класу Тарасова Катерина – ІІІ місце з астрономії.

У ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України отримали перемогу наступні учні: учениця 10-Б класу Бессараб Марія – ІІ місце та учениця 11 класу Демченко Ольга – ІІІ місце.

/Files/photogallery/1638/IMG_7822.JPG/Files/photogallery/1638/IMG_7851.JPG

Зразковий художній хореографічний колектив «Крапельки» ставлауреатом І ступенів XVII Всеукраїнського відкритого фестивалю хореографічного мистецтва «Білий лелека», ХХІІ хореографічного фестивалю “Зимовий сонцеворот” та інших хореографічних конкурсів.

Вокально-театральний колектив «Грайлики» - лауреати Всеукраїнських вокальних фестивалів-конкурсів та обласного свята-фестивалю дитячих фольклорних колективів „Щедрий вечір”; Маляр Дар’я посіла І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Співограй», ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Мистецтво і море без кордонів», ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Харкіські зорі – осінь», ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Music-Fest», ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Осінні мелодії», ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «DanceSongFest-2017».

/Files/photogallery/1638/IMG_7875.JPG

ІІІ місце у міських змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2007 року народження, І місце в змаганнях з баскетболу серед учнів серед учнів старшої вікової групи закладів освіти м. Чугуєва з серії “Спорт протягом життя” та І місце в зональному (обласному) етапі змагань з баскетболу 3*3.

/Files/photogallery/1638/IMG_7940.JPG

/Files/photogallery/1516/DSC_0202.JPG

/Files/photogallery/1607/Творчі учні.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0258.JPG

/Files/images/Зінцерли.jpg/Files/images/krapelki/CAM02099.jpg/Files/images/krapelki/1.jpg/Files/images/krapelki/CAM02091.jpg/Files/images/krapelki/8.jpg/Files/images/krapelki/2.jpg