Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області»

/Files/photogallery/1542/DSCF1183.jpg

Заснований 17 листопада 1946 році.

Заклад сьогодні – це дружний колектив учителів, учнів, батьків, обслуговуючого персоналу.

Контингент учнів: у 2018/2019 навчальному році навчається 475 учнів, з них учнів 1-4 класів – 191 чол., 5-9 класів – 223 учнів, 10-11 класів – 61 учень. Випускників 9 класів - 39 учнів. Випускників 11 класів - 35 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 2 учні, срібною 2 учні. Будуть приймати участь у ЗНО 35 учнів 11 класів.

Мова навчання: українська.

Профільне навчання: освітній процес здійснюється за суспільно-гуманітарним та філологічним напрямами: економічний профіль – 14 учнів та профілю української філології - 49 учнів.

Педагогічний колектив нараховує 37 педагогів, з них 36 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 чол., І кваліфікаційну категорію – 15 чол., ІІкваліфікаційну категорію – 5 чол., категорію „спеціаліст” – 5 чол.

Харчування: гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (227 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (3 дитини, які знаходяться під опікою, 4 дітей з малозабезпечених сімей, 2 дитини з числа внутрішньо переселених осіб; діти, батьки яких є учасниками АТО – 27). За рахунок батьківської плати харчується 248 учнів.


/Files/images/mebl/DSCF0806.JPG/Files/images/Новый рисунок2.jpg

Творчий потенціал педагогічний колектив працює над темою «Зростання професійного самовдосконалення педагогічних працівників з метою підвищення якості освіти, розвитку талановитих та обдарованих дітей в умовах реформування системи освіти».

Звєрева Ольга Володимирівна, учитель початкових класів брала участь у Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу» та отримала диплом ІІ ступеня

Атестація закладу була у 2009 році.

Два вчителі гімназії очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Рябова Н.Є. – методичне об’єднання вчителів математики;

- Старікова О.О. – методичне об’єднання вчителів хімії.

Гурткова робота: в НВК працює 2 гуртки: вокальний, хореографічний. Працюють 5 секцій дитячо-юнацької спортивної школи (баскетбол, волейбол, біатлон, художня гімнастика, таеквандо), 1 гурток від Чугуївського центру туризму та краєзнавства «Юні екскурсоводи».



/Files/photogallery/1477/DSC_0251.JPG

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (22 ПК), 1 спортивна зала, кабінет обслуговуючої праці, їдальня, читальна зала, хореографічна зала. Школа має музей історії школи, 92 ОМБР.

/Files/images/zagalna/лагерь 2615.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2621.jpg

./Files/images/Новый рисунок5.jpg/Files/images/DSCF1263.jpg

Бібліотечний фонд налічує – 32777 примірників художньої та навчальної літератури.

/Files/images/zagalna/18.06.13 073.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2719.jpg

Досягнення вихованців: щорічно учні закладу освіти беруть участь у олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, МАН та виборюють призові місця.

У 2018/2019 навчальному році у ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад призові місця вибороли: учні 4-А класу Гродійчук Орест – ІІ місце та Мезенцева Катерина - ІІІ місце з математики; учень 5-Б класу Чеснаков Кирило – ІІІ місце з математики; учень 6-А класу Сремоухов Ярослав – ІІ місце з математики; учениця 7-Б класу Юдіна Поліна - І місце з математики, ІІІ місце з хімії та української мови та літератури; учні 7-А класу Каліберда Антон – І місце з фізики, Шматько Микита – І місце з хімії; учні 8-А класу Кушнарьов Артур – ІІ місце з біології, Авдєєва Карина – ІІІ місце з хімії, Лисенко Денис – І місце з ІКТ та ІІІ місце з інформатики; учні 8-Б класу Литвин Катерина – ІІ місце з трудового навчання, Храмцов Кирило – І місце з економіки; Тюрін Анатолій – ІІ місце з економіки; учні 9-Б класу Клєщова Анастасія - І місце з англійської мови та української мови та літератури, Півоварова Анна - ІІ місце з української мови та літератури, Попов Юрій –ІІІ місце з англійської мови, Челомбітько Олександра – ІІІ місце з трудового навчання, Мосєнцев Микола – І місце з ІКТ; учень 9-А класу Бойко Єгор – І місце з інформатики; учні 10 класу Гузик Софія – ІІІ місце з української мови та літератури, Агніцький Максим – ІІ місце з математики, Єрохова Ганна – ІІІ місце з екології, Молчан Артем – ІІІ місце з географії, Максименко Артем – ІІ місце з астрономії; учениці 11-А класу Лєбєдева Аліна – ІІ місце з економіки та Іванчикова Аліна – ІІІ місце з географії, ІІ місце з екології; учні 11-Б класу Білич Ірина –ІІ місце з правознавства, Білич Дар'я – І місце з правознавства, Бессараб Марія – ІІІ місце з історії та трудового навчання, Кучерявенко Катерина – І місце з біології та української мови та літератури, Леонова Тетяна – І місце з математики та ІКТ, ІІ місце з хімії та української мови, ІІІ місце з англійської мови.

У ІІ етапі (міський) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України отримали перемогу наступні учні: учениця 10 класу Єрохова Ганна – ІІІ місце, учениця 9-Б класу Клєщова Анастасія - ІІІ місце, учень 10 класу Агніцький Максим – І місце; учениця 11-А класу Іванчикова Аліна – І місце та ІІІ місце в ІІІ етапі (обласний).


/Files/photogallery/1638/IMG_7822.JPG/Files/photogallery/1638/IMG_7851.JPG

Зразковий художній хореографічний колектив «Крапельки» ставлауреатом І ступенів XVIІI Всеукраїнського відкритого фестивалю хореографічного мистецтва «Білий лелека», ХХІІІ хореографічного фестивалю “Зимовий сонцеворот” та інших хореографічних конкурсів.

Вокально-театральний колектив «Грайлики» - лауреати Всеукраїнських вокальних фестивалів-конкурсів та обласного свята-фестивалю дитячих фольклорних колективів «Щедрий вечір»; Маляр Дар’я посіла І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Співограй», ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Мистецтво і море без кордонів», ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Харкіські зорі – осінь», ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Music-Fest», ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Осінні мелодії».

/Files/photogallery/1638/IMG_7875.JPG

ІІІ місце у міських змаганнях з волейболу серед дівчат та юнаків 2005 року народження, І місце в змаганнях з футболу серед учнів старшої вікової групи закладів освіти м. Чугуєва та І місце в міському етапі змагань з баскетболу 3*3.

/Files/photogallery/1638/IMG_7940.JPG


/Files/photogallery/1516/DSC_0202.JPG


/Files/photogallery/1607/Творчі учні.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0258.JPG


/Files/images/Зінцерли.jpg/Files/images/krapelki/CAM02099.jpg/Files/images/krapelki/1.jpg/Files/images/krapelki/CAM02091.jpg/Files/images/krapelki/8.jpg/Files/images/krapelki/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 618

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.