Комунальний заклад "Чугуївський ліцей №5"

Чугуївської ради Харківської області

/Files/images/nove/зображення_viber_2023-11-30_18-51-24-992.jpg

Заснований 17 листопада 1946 році.

Заклад сьогодні – це дружний колектив учителів, учнів, батьків, обслуговуючого персоналу.

Контингент учнів: у 2023/2024 навчальному році навчається 468 учнів, з них учнів 1-4 класів – 158 чол., 5-9 класів – 236 учнів, 10-11 класів – 74 учень. Випускників 9 класів - 49 учнів. Випускників 11 класів - 26 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 3 учні. Братимуть участь у НМТ 26 учнів 11-го класу.

Мова навчання: українська.

Профільне навчання: освітній процес здійснюється за філологічним напрямом: профілю української філології - 74 учні.

Педагогічний колектив нараховує 35 педагогів, з них 35 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 8 чол., із них 4 вчителі-методисти,
І кваліфікаційну категорію – 16 чол.,
ІІ кваліфікаційну категорію – 4 чол.,
категорію „спеціаліст” – 6 чол.

Харчування: в умовах воєнного стану харчування не здійснюється, у ліцеї дистанційна форма навчання.

/Files/images/mebl/DSCF0806.JPG/Files/images/Новый рисунок2.jpg

Творчий потенціал: педагогічний колектив працює над темою «Формування особистості учня та підготовка його до життя в сучасних умовах через інновації та педагогічну майцстерність учителя».

Гурткова робота: не відбувається в умовах воєнного стану, через відсутність укриття

/Files/photogallery/1477/DSC_0251.JPG

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (22 ПК), 1 спортивна зала, кабінет обслуговуючої праці, їдальня, читальна зала, хореографічна зала. Ліцей має музей своєї історії та експозицію, присвячену 92 ОМБР.

/Files/images/nove/зображення_viber_2024-01-16_15-07-00-978.jpg

/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2621.jpg

. /Files/images/nove/зображення_viber_2024-01-16_15-07-00-424.jpg /Files/images/DSCF1263.jpg

Бібліотечний фонд налічує велику кількість примірників художньої та навчальної літератури, що відповідає вимогам сьогодення.

/Files/images/zagalna/18.06.13 073.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2719.jpg

Досягнення вихованців: щорічно учні закладу освіти беруть участь у олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, МАН та виборюють призові місця.

У 2023/2024 навчальному році в другому етапі олімпіади з української мови та літератури перемогли:
ІІ місце - Катерина Мезенцева та Бобришева Лілія Іванівна

Лісова Ксенія ( ІІ місце), Поджара Софія ( ІІІ місце) та Чуб Вікторія Володимирівна.

Старікова Ольга Олександрівна підготувала трьох переможців ІІ етапу олімпіади з хімії: Поспішна Діана ( І місце), Пономаренко Іван ( ІІ місце) та Лісова Ксенія ( ІІІ місце).

У міському етапі конкурсу Т.Г. Шевченка Куриленко Катерина ( 8 клас) та Лісова Ксенія ( 11 клас) посіли І місця! Підготували їх Кіяшко Яна Миколаївна і Чуб Вікторія Володимирівна!

Пугачова Галина Петрівна підготувала Будянського Дмитра, який посів ІІІ місце у міському етапі олімпіади з історії!

Надзвичайно урожайним став для нас цьогоріч конкурс української мови імені Петра Яцика! 11 клас - Лісова Ксенія - І місце - підготувала Чуб Вікторія Володимирівна, 9 клас - Мезенцева Катерина - ІІ місце - підготувала Бобришева Лілія Іванівна, 6 клас - Бокало Назарій - І місце - підготувала Бабак Тетяна Олександрівна, 5 клас - Піхотін Арсеній - І місце - підготівала Кіяшко Яна Миколаївна, 4 клас - Сиром'ятникова Маргарита - І місце - підготувала Тарасова Тетяна Олексіївна, 3 клас - Отченашко Анна - ІІ місце - підготувала Куряча Валентина Анатоліївна. Пишаємося нашими талановитими учнями та цілеспрямованими колегами!

Фізика - складна наука. Та не для Хомякова Олексія ( 11 клас) і Пономаренка Івана ( 9 клас), які посіли перші місця у ІІ етапі олімпіади з фізики з досвідченим учителем Аніщуковим Олександром Яковичем!

ІІІ місце у міських змаганнях з волейболу серед дівчат та юнаків 2005 року народження, І місце в змаганнях з футболу серед учнів старшої вікової групи закладів освіти м. Чугуєва та І місце в міському етапі змагань з баскетболу 3*3.

/Files/photogallery/1516/DSC_0202.JPG

/Files/photogallery/1607/Творчі учні.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0258.JPG

/Files/images/Зінцерли.jpg/Files/images/krapelki/CAM02099.jpg/Files/images/krapelki/1.jpg/Files/images/krapelki/CAM02091.jpg/Files/images/krapelki/8.jpg/Files/images/krapelki/2.jpg