До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

Чугуївський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області» здійснює набір учнів до 1-го класу 2018/2019 навчального року.

Прийом документів проводиться директором з 08.05.2018 до 31.05.2018 з 10:00 до 17:00 години щодня (крім суботи та неділі).

До заяви батьків додаються документи:

1. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт);

2. Свідоцтво та копія свідоцтва про народження дитини;

3. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду;

4. Документи про наявність права на першочергове зарахування ( таке право мають діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Адміністрація НВК

/Files/images/Іспити.jpg

Звіт директора за 2016/2017 навчальний рік

Робочий навчальний план на 2017/2018 навчальний рік