Інформація

про участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

в 2016/2017 навчальному році

Чугуївської гімназії №5

Чугуївської міської ради Харківської області

У І (міському) етапі конкурсу брали участь 6 учнів:

Кучерявенко Катерина (9 клас) – відділення хімії та біології, секція «Зоологія, ботаніка», тема роботи «Фізіологічні основи поведінки свійських тварин та адаптація до стресів» - науковий керівник Миндар В.І.

Балюра Анастасія (10 клас) – відділення економіки, секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит», тема «Антикризове управління діяльністю комерційного банку» - науковий керівник Лімачко В.В.

Демченко Ольга (10 клас) – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Педагогіка», тема «Розвиток комунікативних здібностей учнів середньої та старшого шкільного віку через електронні періодичні видання» - науковий керівник Проскуріна О.В.

Походенко Поліна (11 клас) – відділення економіки, секція «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси», тема «Удосконалення маркетингової політики підприємства» - науковий керівник Лімачко В.В.

Таранік Анна (11 клас) – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство», тема «Правове забезпечення та реалізація заходів запобігання злочинності серед неповнолітніх в Україні та ЄС» - науковий керівник Лімачко С.М.

Аргунова Ганна (11 клас) – відділення історії, секція «Археологія», тема «Ранній залізний вік на Чугуївщині: за археологічними та музейними матеріалами» – науковий керівник Пугачова Г.П.

Переможцями І (міського) етапу стали:

Демченко Ольга (10 клас) – І місце (учитель Проскуріна О.В.)

Аргунова Ганна (11 клас) – І місце (учитель Пугачова Г.П.)

Походенко Поліна (11 клас) І місце (учитель Лімачко В.В.)

Балюра Анастасія (10 клас) ІІІ місце (учитель Лімачко В.В.)

Таранік Анна (11 клас) – ІІІ місце (учитель Лімачко С.М.)

Переможцями ІІ (обласного) етапу стали:

Демченко Ольга (10 клас) – І місце (учитель Проскуріна О.В.)

Аргунова Ганна (11 клас) – ІІ місце (учитель Пугачова Г.П.)

Походенко Поліна (11 клас) – ІІІ місце (учитель Лімачко В.В.)

Баришева Даріна (10 клас) – ІІІ місце (вихованка БДЮТ)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Шлай Софія (3 клас) –ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (учитель Звєрева О.В.).

Ворожбіт Юлія (11 клас) – І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,І місце у ІІІ (Харків) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – (учитель Логвиненко З.І.), взяла участь у ІV етапі.