Інформація

про участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

в 2017/2018 навчальному році

Чугуївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №5

Чугуївської міської ради Харківської області"

У І (міському) етапі конкурсу брали участь 4 учні:

Бесараб Марія Данилівна (10 клас) – відділення мовознавства, секція «Українська мова», тема роботи «Образ жінки в українській літературі в ХIX – XXI столітті» - науковий керівник Бобришева Л.І.

Леонова Тетяна Олександрівна (10 клас) – відділення хімії та біології, секція «Психологія», тема роботи «Особливості поведінки в конфліктах підлітків з різним соціометричним статусом» - науковий керівникБезродна І.В.

Демченко Ольга Андріївна (11 клас) – відділення філософії та суспільствознавства, секція «Педагогіка», тема «Розвиток інформаційно-цифрової компетентності старшокласників у процесі кіберсоціалізації» - науковий керівник Дорошева І.М.

Драконова Олеся Олександрівна (9 клас) - відділення філософії та суспільствознавства, секція «Соціологія», тема «Гендерна проблема в суспільстві (сім’ї)»

Переможцями І (міського) етапу стали:

Демченко Ольга (11 клас) – І місце (учитель Дорошева І.М.)

Бессараб Марія (10 клас) – І місце (учитель Бобришева Л.І.)

Переможцями ІІ (обласного) етапу стали:

Демченко Ольга (11 клас) – ІІІ місце (учитель Дорошева І.М.)

Бессараб Марія (10 клас) – ІІ місце (учитель Бобришева Л.І.)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Шлай Софія (4 клас) - ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Звєрєва О.В.)

Лихоман Ганна (3 клас) - ІІІ місце у ІІ (міському) етапі етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Бочева Л.В.)

Кучерявенко Катерина (10 клас) – І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Бобришева Л.І.)

Ворожбіт Юлія (11 клас) – І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,І місце у ІІІ (Харків) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – (учитель Логвиненко З.І.), взяла участь у ІV етапі.