«Хто зверху?»

2019-02-16

/Files/images/14_yutogo/IMG_0079.JPG

До дня св. Валентина учні 6-А класу (класний керівник Ганзенко В.Л.) підготували і провели інтелектуально-розважальну гру «Хто зверху?». Цікаві, пізнавальні конкурси («Вірю-не вірю», «Рівновага», «Знайди відповідність») чергувалися з веселими, жартівливими («Пародисти» «Автопортрет», «Дістань,якщо зможеш»), музичними («5 слів». «Кнопка», «Музичний батл»), танцювальними («Танцювальний флешмоб»). Написання сценарію, розробка роздаткового матеріалу, підбір музичних треків, оформлення актової зали було покладено на оргкомітет у складі: Кіяшко Софії, Виноградової Дар’ї, Коршунова Михайла, Юхимчук Богдани, Снурникової Олени), які відповідально і якісно виконали свою роботу.Протягом заходу в актовій залі панували добра посмішка, гарний настрій, дух змагань і перемог. Стомлені, але задоволені, з солодкими подарунками учні пішли додому. Саме такі заходи формують в учнів відповідальність, дружні стосунки, вміння працювати в команді, слухати один одного.

/Files/images/14_yutogo/IMG_0085.JPG/Files/images/14_yutogo/IMG_0088.JPG/Files/images/14_yutogo/IMG_0101.JPG