Зимова казка

2017-02-07

/Files/images/Зимние сказки.jpg

5 лютого 2017 року учасники зразкового художнього хореографічного колективу «Крапельки» Чугуївської гімназії № 5 під керівництвом Бабенко Наталії Іванівни та Колісник Євгенії Сергіївни взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасного сценічного танцю «Зимові казки» під патронатом Харківської обласної асоціації сучасного естрадного танцю.

Участь у цьому конкурсі взяли колективи з різних міст та областей України.

Всі хореографічні композиції були високо оцінені поважним журі в різних номінаціях та отримали дипломи лауреатів конкурсу.

Діти повернулися додому із новими враженнями і друзями, отримали багато позитивних емоцій, ознайомились із творчістю інших хореографічних колективів, обмінялись досвідом.

Педагогічний, батьківський, учнівський колективи гімназії вітають юних танцюристів та бажають подальших перемог!