Засідання методичної ради

2016-09-09

/Files/images/DSC_0577.JPG

Учитель – ключова постать у сучасному освітньому процесі, наставник учнів. І саме від його підготовки залежить якість освіти, рівень культури суспільства. Сьогодні головними завданнями оптимізації методичної роботи є уникнення формалізму, розвиток творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, створення в гімназії належних умов для дослідницької, науково-експериментальної роботи педагога та здійснення його самоосвітньої діяльності. Ефективність організації та проведення методичної роботи в гімназії залежить від чіткого планування роботи методичної ради. Саме про це йшлося на першому у новому навчальному році засіданні.

На початку засідання голова методичної ради гімназії Проскуріна О.В. проаналізувала роботу методичної служби за 2015/2016 навчальний рік, зазначивши, що методична робота в гімназії протягом 2015/2016 навчального року була спрямована на створення оптимальних умов для навчання, виховання, розвитку учнів, для реалізації навчальних програм у класах із поглибленим вивченням української мови, предметів економічного профілю, підвищення професійної майстерності педагогів. Також було визначено пріоритетні напрями роботи методичної служби на 2016/2017 навчальний рік, затверджено план роботи та розподілено обв’язки між членами методичної ради, обговорено та затверджено плани роботи ШМО.

/Files/images/DSC_0581.JPG/Files/images/DSC_0579.JPG