Зі святом, любі жінки!

2016-03-09

/Files/photogallery/1508/DSC_0135.JPG

Весна - пора тепла і світла, пора хвилювання в крові…

І напередодні Міжнародного жіночого дня учні нашої гімназії вітали улюблених жінок із святом. З самого порога одинадцятикласники зустрічали вчителів квітами і вітаннями. А після уроків діти підготували святковий концерт із різноманітними номерами, які не залишили байдужими жодного глядача.

Яскравими виступами порадували Бакадорова Ганна, Бессараб Марія і Матвій, Штанюк Дар’я, Каретна Світлана та інші артисти. Зворушливо співали про маму Маляр Дар’я, вокальний ансамбль «Камертон». Несподіваним подарунком стали виступи 10-А класу, Калган Богдана, Овсепян Гаяне і Крициної Софії. Розчулили своїм виступом найменші артисти – маленькі «Крапельки».

А протягом усього концерту розважали глядачів іскрометним гумором ведучі – Педан Ілля, Гулян Ваграм, Бессараб Ілля, Курячий Богдан, Шляхта Ілля і Тимощук Євген.

Більше фото

/Files/photogallery/1508/DSC_0078.JPG/Files/photogallery/1508/DSC_0105.JPG/Files/photogallery/1508/DSC_0063.JPG