Подяка від бійців

2015-01-16

/Files/images/podyaka/DSC_0102.JPG

Напередодні новорічних та різдвяних свят учні Чугуївської гімназії № 5 відправили бійцям 92-ої окремої механізованої бригади, які виконують військовий обов’язок в зоні АТО (район населеного пункту Щастя Луганської області) солодощі та листівки із привітаннями, словами підтримки.

Допомогли передати ці подарунки волонтери із громадської організації «НАШ ВИБІР» м. Чугуєва.

16 січня 2015 року до учнів гімназії завітали Пазій А.І., Юрченко О.В., Белевцев В.О., які розповіли дітям, як сподобався їхній подарунок цим мужнім чоловікам. Також волонтери передали українські прапори, на яких бійці та командир 92-ої бригади, полковник В.Д. Ніколюк залишили слова щирої подяки.

В кінці зустрічі прозвучали слова відомого українського поета В.Сосюри:

«Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.
Любіть у труді, у коханні, у бою
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою —
і вічні ми будемо з нею».