• Ви знаходитесь тут:

«Місцеве самоврядування - основа сучасної демократії»

2014-10-24

/Files/images/Чумак 018.jpg

В рамках Європейського тижня місцевої демократії в Чугуївській гімназії № 5 відбувся «круглий стіл» «Місцеве самоврядування - основа сучасної демократії». Учасниками зустрічі стали учні 9-х класів, вчителі історії, депутат міської ради, керівник «Центра правової інформації і консультацій в місті Чугуєві та Чугуївському районі» Юрій Чумак.

Юрій Володимирович ознайомив присутніх, серед яких були представники учнівського самоврядування і мер гімназії, з основними засадами та формами місцевої демократії. В ході обговорення учасники дійшли висновку, що місцеве самоврядування України пройшло складний та суперечливий історичний шлях., а демократія на рівні місцевого самоврядування надає людині, а також відповідним колективам можливість здійснити своє самовизначення і самореалізацію у таких формах, як збори громадян, місцеві ініціативи, місцеві вибори, референдуми, громадські обговорення.

/Files/images/Чумак 010.jpg