«Обігрій захисника»

2014-10-08

/Files/images/1 014.jpg

Акція «Ланцюжок доброти», яку розпочали учні Чугуївської гімназії № 5, продовжується. На зібрані під час благодійного ярмарку кошти було придбано теплу білизну, шкарпетки, рукавички для солдат-учасників бойових дій в зоні АТО, які проходять лікування в Харківському військовому шпиталі.

7 жовтня 2014 року члени адміністрації передали 30 комплектів теплих речей волонтеру Ользі, яка віддала пакунки пораненим бійцям. Разом з тим кожен учасник акції передав нашим захисникам листи та малюнки. Діти сподіваються, що їх подарунки не тільки зігріють чоловіків, але й обов’язково нагадають їм рідний дім, де їх люблять і чекають. У своїх письмових посланнях діти бажають бійцям сили, витривалості, мужності і обов’язково повернутися додому живими, здоровими та з перемогою.

Клімова Валерія, учениця Чугуївської гімназії № 5