СПАСИБІ ВАМ, УЧИТЕЛІ!

2014-10-04

/Files/images/default.jpeg

О, рідний, любий вчитель наш ласкавий,
Дбайливий друг наш з юних літ.
Ми вам слова принесли величаві
І наш учнівський радісний привіт.

Такими словами розпочався в нашій гімназії святковий концерт, присвячений Дню Учителя, під час якого прозвучало багато теплих слів подяки вчителям гімназії. Учні подарували своїм наставникам гарний настрій, веселі танці та пісні. Почесними гостями свята були вчителі, які вже не заходять в класи, але все рівно залишаються улюбленими наставниками, педагогами, бо вчитель – це покликання на все життя.
Несподіваним сюрпризом для всіх став виступ учителів гімназії, які подарували своїм колегам гумористично-пісенний подарунок.
Закінчилося свято словами щирої подяки від учнів своїм вчителям: "Хай щастя завжди супроводить Вас, людська повага й шана не минають, а вашу мрію й працю повсякчас лиш визнання вінчають!"

Учениця 9-А класу Клімова Валерія