Міс та Містер гімназія-2013

2013-11-11

/Files/images/DSC_0278.jpg

Восьмого листопада учні нашої гімназії зібралися на свято молодості, краси, кмітливості та творчості «Міс та Містер гімназії – 2013».

За титули «Міс та Містер гімназії – 2013» змагалися 6 учасників: Архіпова Вікторія – учениця 8-Б класу, Киричок Марина – учениця 8-А класу, Гордійчук Вікторія – учениця 10 класу, Колмик Катерина- учениця 10 класу, Синявський Кирило – учень 10 класу та Максименко Олександр – учень 10 класу.

Учасники конкурсу мали змогу розкрити свої таланти в таких етапах конкурсу як: «Візитна картка», «Конкурс талантів», «Інтелектуальний», «Спортивний» і «Диско».

Проміжки між етапами конкурсу були заповнені музичними подарунками конкурсантам та глядачам у виконанні Бакадорової Ганни та Піскунової Вікторії.

Виступи конкурсантів були яскравими, запальними, цікавими. Журі було дуже важко обрати переможців, але звання «Містер гімназія» отримав учень 10 класу Синявський Кирило, «Міс гімназія» стала учениця 10 класу Гордійчук Вікторія. Вони ж отримали звання «Міс та Містер глядацьких симпатій».

Ми вітаємо Віку та Кирила з перемогою!

Учні та вчителі гімназії

/Files/images/DSC_0125.jpg/Files/images/DSC_0133.jpg/Files/images/DSC_0147.jpg/Files/images/DSC_0170.jpg/Files/images/DSC_0209.jpg/Files/images/DSC_0236.jpg