День домашніх тварин

2019-11-30

/Files/images/pohod/IMGP4384.JPG

До дня домашніх тварин учні 7-А класу (кл.кер. Ганзенко В.Д.) відвідали міні-притулок «Городок». Причин здійснення такого заходу було декілька. По-перше, у соціальній мережі «Фейсбук» пролунало повідомлення про допомогу хворим цуценятам, на що з розумінням відгукнулися діти (зібрали теплі речі, кошти). По-друге, щоб виховати толерантну, доброзичливу, щасливу людину треба розвинути в ній емпатію – здатність співпереживати, розуміти стан іншої людини. Саме спілкування з тваринами (собаками, котиками), які в минулому були покинуті, дало можливість знайти в серці дитини тепло, ласку, ніжність, доброту. По-третє, такий емоційний контакт буде мати в майбутньому гарні наслідки не вчиняти жорстоко і безжально. Це своєрідне щеплення проти байдужості. По-четверте, комунікація з маленькими братами мала зворотній зв'язок, діти отримали терапію через тактильне сприйняття дійсності, що вплинуло на емоційний стан (врівноваженість, терпимість, радість). Гарний настрій, цікаві історії про мешканців залишаться надовго в пам’яті учнів.

/Files/images/pohod/IMGP4383.JPG/Files/images/pohod/IMGP4386.JPG/Files/images/pohod/IMGP4387.JPG/Files/images/pohod/IMGP4388.JPG/Files/images/pohod/IMGP4390.JPG