/Files/images/1584897206-426 на сайт.jpg

7 порад для захисту від коронавірусної інфекції

ІНФОРМАЦІЙНІ РОЛИКИ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНУ від 16.04.2018 №367, триває прийом документів про зарахування в 1-й клас. Однак у зв'язку із карантинними заходами термін прийому заяв подовжиться і триватиме до 1 липня. Батьки також можуть подавати заяви онлайн. Вам необхідно написати заяву та надіслати її фотографію або скан-копію на пошту закладу (nvk5.chuguev@ukr.net).

Прийом оригіналів документів розпочнеться після закінчення карантину.

Зразок заяви

/Files/images/Заява_1.jpg/Files/images/Заява_2.jpg

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусуCОVID-19»Управління освіти Чугуївської міської ради повідомляє, що в м. Чугуєві запроваджено карантин з 12 березня 2020 року по 24 квітня 2020 року.

Під час карантину навчання буде здійснюватись дистанційно. З навчальними матералами можна ознайомитсь в розділі "Дистанційна освіта"

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Триває набір учнів до 1-го класу на наступний навчальний рік. Для вступу потрібно:

1) заява;

2) копія свідоцтва про народження дитини.

Адреса: м.Чугуїв, площа.Уланська,1-а.

Контактний телефон: 2-27-73, 2-20-81.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Інформація про вибір підручників для учнів 3, 7 класів

Наказ управління освіти "Про закріплення за дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами м. Чугуєва територій обслуговування"

Що таке патріотизм?