09.10.2019 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на посаду директора Чугуївського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів - гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області".
За результатами розгляду матеріалів, поданих претенденами на посаду, до конкурсу допущені Лімачко Сергій Михайлович, учитель історії НВК №5, Булайтіс Віталій Алексо, учитель географії ЗОШ №1, Дорошева Інна Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи, учитель трудового навчання Чугуївського НВК №5, Пасмор Тетяна Вікторівна, менеджер з оптових продажів ТОВ "Сандора".

Про проведення конкурсного відбору на посаду директора Чугуївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області»

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Інформація про вибір підручників для учнів 2, 6, 11 класів

Що таке патріотизм?