Педагогічний колектив та адміністрація Чугуївського НВК №5 щиро дякує усім учням та батькам за участь в акції до Дня учителя «Замість квітів – іграшка для сироти!». З самого ранку 5 жовтня діти приносили величезну кількість м’яких іграшок, книжок, речей. Акція триватиме ще тиждень! Усі бажаючі надати допомогу, зможуть це зробити до 12 жовтня включно. Після закінчення акції, усі речі будуть запаковані і передані до Обласного будинку дитини №3.

Творимо добро разом!

Наказ від 01.06.2018 р. № 26-у "Про зарахування унів до 1-х класів Чугуївського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області» "

Звіт директора за 2017/2018 навчальний рік

Інформація про вибір підручників для учнів 1, 5 та 10 класів