/Files/images/2016/Аргунова.jpg

АРГУНОВА АННА

Учениця 10-Б класу. Анна посіла І-ші місця в міському та обласному етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, І-ші місця в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

/Files/images/2016/Кучерявенко.jpg

КУЧЕРЯВЕНКО КАТЕРИНА

Учениця 8-Б класу, посіла І місце у міському етапі та ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

/Files/images/2016/Ворожбіт.jpg

ВОРОЖБІТ ЮЛІЯ

Учениця 10-А класу. У 2015/2016 н.р. Юлія виборола І-ші місця у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії; ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

/Files/images/2016/Шевцов.jpg

ШЕВЦОВ ОЛЕКСІЙ

Учень 10-Б класу – І місце у міському етапі та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

/Files/images/2016/Баришева.jpg

БАРИШЕВА ДАРІНА

Учениця 9-А класу. Даріна виборола ІІІмісце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та ІІІ місцеу міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

/Files/images/2016/Знавці.jpg

Команда знавців у складі: ВОРОЖБІТ ЮЛІЯ, ЮДІНА ВІКТОРІЯ, ІВАНОВА ІРИНА, ШЕВЦОВ ОЛЕКСІЙ, КОВАЛЬОВ ДМИТРО, АРГУНОВА АННА. Ці учні перемогли у міській грі та вибороли І місце в обласній фінальній грі «Що? Де? Коли?» серед команд Харківської області.

/Files/images/2016/Крапельки1.jpg/Files/images/2016/Крапельки2.jpg/Files/images/2016/Крапельки 3.jpg/Files/images/2016/Крапельки 4.jpg/Files/images/2016/Крапельки 5.jpg

Зразковий ансамбль танцю «КРАПЕЛЬКИ» - переможці міського етапу ХVIV Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», міського та обласного етапів фестивалю дитячої творчості «Таланти Третього тисячоліття» в номінації «Хореографічне мистецтво», Всеукраїнського конкурсу-фестивалю сучасного та сценічного танцю «Квітневі перепляси» та багатьох-багатьох інших хореографічних конкурсів.

/Files/images/2016/Бакадорова.jpg

БАКАДОРОВА ГАННА

Учениця 10-А класу. Ганна стала лауреатом ІІ ступеня пісенного фестивалю «Kharkiv Fest 2016», лауреатом ІІ ступеня ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Dance Song Fest».

/Files/images/2016/Маляр.jpg

МАЛЯР ДАР’Я

Учениця 5-Б класу. У 2015/2016 н.р. році Даша стала лауреатом міського та обласного етапів фестивалю дитячої творчості «Таланти третього тисячоліття» в номінації «Вокальне мистецтво», лауреатом ІІІ ступеню пісенного фестивалю «Kharkiv Fest 2016», посіла ІІІ місце в обласному конкурсі-фестивалі «Харківські зорі - Зима», І місце у фестивалі-конкурсі «Голос Чугуївщини».

/Files/images/2016/Ніколаєвич О..jpg

НІКОЛАЄВИЧ ОЛЕКСАНДРА

Учениця 7-А класу. У 2015 роціСашапосілаІ місце в Х Спартакіаді серед дітей і підлітків з художньої гімнастики «Юний спартаківець-2015» за програмою КМС розряду, ІІ місце в Чемпіонаті Харківської області з художньої гімнастики в групових вправах серед юніорів та стала призером багатьох обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з художньої гімнастики. За високі досягнення Олександра отримала звання «Людина року» в номінації «Спортсмен року».

/Files/images/2016/Бесараб М і М..jpg

БЕССАРАБ МАРІЯ І БЕССАРАБ МАТВІЙ

Учні 8-Б класу, є постійними переможцями та призерами Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та обласних змагань зі спортивних танців. В цьому році Маша і Матвій взяли участь у Чемпіонаті Світу з бальних танців, який проходив у Парижі, і дійшли до півфіналу.

/Files/images/2016/Бесараб І..jpg

БЕССАРАБ ІЛЛЯ

Учень 8-Б класу, є постійним переможцем та призером різноманітних обласних та Міжнародних вокальних фестивалів та конкурсів.

/Files/images/2016/Ніколаєвич І..jpg

НІКОЛАЄВИЧ ІГОР

Учень 6-Б класу, хокеїст, постійний володар звання «Кращий гравець матчу» Міжнародних, Всеукраїнських турнірів по хокею, які проходили у Брянску, Курську (Росія), Кременчузі, Харкові.

/Files/images/2016/Радченко К..jpg

РАДЧЕНКО КРИСТИНА

Учениця 7-Б класу – у 2015 році посіла ІІ місце в Міжнародному турнірі з художньої гімнастики, ІІ місце у Відкритому Чемпіонаті з художньої гімнастики, переможець та призер обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з художньої гімнастики.

/Files/images/2016/Полянський М..jpg

ПОЛЯНСЬКИЙ МИКИТА

Учень 3-Б класу, у 2015 році посів І місце в Республіканському турнірі з кікбоксингу БАКО, ІІІ місце у Чемпіонаті України з кікбоксингу.

/Files/images/2016/Орел В.jpg

ОРЕЛ ВІКТОРІЯ

Учениця 5-Б класу. Віка посілаІІ місце у Чемпіонаті м. Харкова зі скелелазіння на швидкість, І місце в особистих змаганнях з пішохідного туризму серед школярів м. Чугуєва.