/Files/images/medalsti/11.jpg

Гречко Ганна

2011 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

2012 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, ІІІ місце у ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та ІІ місце з географії, лауреат міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Таланти ІІІ тисячоліття” в номінації «Прикладне мистецтво».

2013 рік: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

2014 рік: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, І місце в міському та в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, секція "Кліматологія та метеорологія".

/Files/images/medalsti/22.JPG

Трунова Карина

2012 рік: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

2013 рік: ІІІ місце ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

2014 рік: ІІ місцеу ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, І місце в міському етапі та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук України, секція "Правознавство".

/Files/images/medalsti/33.jpg

Волобуєва Анна

2013 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

2014 рік: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, І місце в міському етапі Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

/Files/images/medalsti/гимназия-2-1.jpg

Костін Юрій

2010 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнськоїучнівської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

2011 рік: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

2012 рік:ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

2013 рік: І місце в математичному турнірі серед школярів міста, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

2014 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, І місце в турнірі юних економістів.

/Files/images/medalsti/гимназия-7-1.jpg

Наумов Олексій

2010 рік: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

2011 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

2012 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

2013 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

2014 рік: ІІІ місце в обласному турнірі журналістів.

/Files/images/medalsti/Логвинова 2.jpg

Логвинова Дарина

2013 рік: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

2014 рік: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, І місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.