Кучерявенко Катерина, учениця 11-Б класу Посіла І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, І місце з біології, ІІІ місце в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ місце в ІІ етапі ІХМіжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
Леонова Тетяна, учениця 11-Б класу Посіла І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, ІКТ; ІІ місце з хімії, української мови та літератури, та ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови
Іванчикова Аліна, учениця 11-А класу Посіла ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, та ІІІ місце з географії , І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук Україниз економіки,ІІІ місце в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук Україниз економіки
Агніцький Максим, учень 10 класу Посів ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук Україниз астрономії та астрофізики, ІІІ місце в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук Україниз астрономії та астрофізики
Клєщова Анастасія, учениця 9-Б класу Посіла І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури І місце з англійської мови, ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук Україниз англійської мови
Єрохова Ганна, учениця 10 класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук Україниз педагогіки
Бесараб Марія, учениця 11-Б класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та ІІІ місце з трудового навчання
Юдіна Поліна, учениця 7-Б класу Посіла І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, ІІІ місце хімії та ІІІ місце з української мови та літератури
Лисенко Денис, учень 8-А класу Посів І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ, та ІІІ з інформатики
Мосенцев Миколай, учень 9-Б класу Посів І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ
Бойко Єгор, учень 9-А класу Посів І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
Білич Дар'я, учениця 11-Б класу Посіла І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства
Храмцов Кирило, Учень 8-Б класу Посів І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
Шматько Микита, учень 7-А класу Посів І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії
Каліберда Антон, Учень 7-А класу Посів І місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики
Білич Ірина, учениця 11-Б класу Посіла ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства
Лебедєва Аліна, Учениця 11-А класу Посіла ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
Максименко Артем, учень 10 класу Посів ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії
Тюрін Анатолій, учень 8-Б класу Посів ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
Півоварова Анна, учениця 9-Б класу Посіла ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ місце в ІІ етапі ІХМіжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
Литвин Катерина, учениця 8-Б класу Посіла ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
Кушнарьов Артур, учень 8-А класу Посів ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
Стремоухов Ярослав, учень 6-А класу Посів ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
Гордійчук Орест, учень 4-А класу Посів ІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
Челомбітько Олександра, учениця 9-Б класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
Молчан Артем, учень 10 класу Посів ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії
Гузик Софія, учениця 10 класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
Попов Юрій, учень 9-Б класу Посів ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови
Авдєєва Карина, учениця 8-А класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії
Мезенцева Катерина, учениця 4-А класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
Лихоман Ганна, учениця 4-А класу Посіла І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсуз української мови імені Петра Яцика
Шарига Олесія, учениця 7-Б класу Посіла І місце в ІІ етапі ІХМіжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
Шлай Софія, учениця 5-А класу Посіла ІІ місце в ІІ етапі ІХМіжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
Куриленко Катерина, учениця 3-Б класу Посіла ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсуз української мови імені Петра Яцика
Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.