Учні-переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.

Аргунова Ганна, учениця 11-Б класу Посіла І місця в міських та обласних етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та географії, І місце у міському етапі та ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Демченко Ольга, учениця 10 класу Посіла І місця у міських етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, трудового навчання, ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, учасник обласного етапу олімпіади з української мови та літератури; І місця у міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Шашко Олексій, учень 11-Б класу Посів І місце в міському та ІІ місце в обласному етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.
Ворожбіт Юлія, учениця 11-А класу Посіла І місця в міському та обласному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка та взяла участь у Всеукраїнському етапі. ІІІ місце вміському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Баришева Даріна, учениця 10 класу Посіла І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Походенко Поліна, учениця 11-А класу Посіла І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Драконова Олеся, учениця 8-А класу Посіла І місця в міських етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики,інформаційних технологій і трудового навчання, ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, учасник обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Кучерявенко Катерина, учениця 9-Б класу Посіла І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, ІІ місця в міських етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, української мови й літератури, учасник обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, учасник міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Слєпцов Олександр, учень 9-А класу Посів І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, учасник обласного етапу.
Коломоєць Владислав, учень 10 класу Посів І місце в міському етапі та став учасником обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Леонова Тетяна, учениця 9-Б класу Посіла І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, інформаційних технологій, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Півоварова Анна, учениця 7-Б класу Посіла І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Тарасова Катерина, учениця 10 класу Посіла ІІ місця в міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та правознавства.
Кіяшко Ілля, учень 10 класу Посів ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Таранік Ганна, учениця 11-Б класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Челомбітько Олександра, учениця 7-Б класу Посіла І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Курячий Богдан, учень 8-А класу Посів ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, І місце в особистому заліку міського шахового турніру.
Бессараб Марія, учениця 9-Б класу Посіла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.
Іванова Ірина, учениця 11-А класу Посіла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Іванчикова Аліна, учениця 9-А класу Посіла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
Гаєвська Юлія, учениця 9-А класу Посіла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
Шлай Софія, учениця 3-А класу Посіла ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Лізогубова Марія, учениця 10 класу Посіла ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
Балюра Анастасія, учениця 10 класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Клімова Валерія, учениця 11-А класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
Юдіна Вікторія, учениця 11-А класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Кутузова Дар’я, учениця 9-Б класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Страхова Анастасія, учениця 10 класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Білич Дар’я, учениця 9-Б класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
Клєщова Анастасія, учениця 7-Б класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Кошеленко Вероніка, учениця 5-Б класу Посіла ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.