УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2015/2016 навчальному році

Аргунова Анна Сергіївна, учениця 10-Б класуПосіла І місце з історії, ІІ місце з географії у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН
Аршава Тетяна Володимирівна, учениця 7-А класуПосіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Балюра Анастасія Романівна, учениця 9-Б класуПосіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
Баришева Дарина Володимирівна, учениця 9-А класуПосіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Ворожбіт Юлія Сергіївна, учениця 10-А класуПосіла І місце з хімії, ІІ місце з української мови та літератури у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН
Гузик Софія Петрівна, учениця 7-А класуПосіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
Демченко Ольга Андріївна, учениця 9-А класуПосіла І місце з правознавства, ІІ місце з української мови та літератури у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН
Драконова Олеся Олександрівна, учениця 7-А класуПосіла І місце з математики, І місце з хімії та ІІ місце з фізики у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Журавський Олег Вадимович, учень 11 класуПосів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Каліновська Лілія Сергіївна, учениця 11класуПосіла І місце у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів
Каретна Світлана Олексіївна, учениця 11 класуПосіла І місце у ІІ етапі фестивалю ораторського мистецтва
Клочко Єгор Володимирович, учень 4-А класуПосів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Кохан Аліна Русланівна, учениця 11 класуПосіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Кутузова Дар’я Олександрівна, учениця 8-Б класуПосіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Кучерявенко Катерина Олександрівна, учениця 8-Б класуПосіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Леонова Олена Олександрівна, учениця 8-Б класуПосіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Леонова Тетяна Олександрівна, учениця 8-Б класуПосіла І місце з хімії та ІІ місце з української мови та літератури у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Лиманський Богдан Володимирович, учень 11 класуПосів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Лисенко Денис Євгенович, учень 5-А класуПосів ІІ місце У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Лізогубова Марія Юріївна, учениця 9-Б класуПосіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Мариниченко Артем Вікторович, учень 5-А класуПосів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Піскунова Вікторія Сергіївна, учениця 9-Б класуПосіла ІІ місце у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів
Походенко Поліна Олександрівна, учениця 10-А класуПосіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН
Саітов Микита Радікович, учень 11 класуПосів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Сухініна Юлія Олександрівна, учениця 11 класуПосіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (екологічний проект)
Тарасенко Катерина Олександрівна, учениця 7-А класуПосіла ІІ місце з української мови та літератури та ІІІ місце з хімії у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Шевцов Олексій В’ячеславович, учень 10-Б класуПосів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Юдіна Вікторія Дмитрівна, учениця 10-А класуПосіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (екологічний проект)
Юдіна Поліна Олександрівна, учениця 4-Б класуПосіла І місце у ІІ етапі ХVІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів

ПЕДАГОГИ, ЯКІ ПІДГОТУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

БРАЖНИК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА, директор гімназії №5, учитель математики, підготувала ДРАКОНОВУ ОЛЕСЮ, ученицю 7-А класу, яка посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
ГРЕЧИНА ІРИНА СЕРГІЇВНА, учитель початкових класів, підготувала КЛОЧКА ЄГОРА, учня 4-А класу, який посів ІІ місце У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
ЛИСЯНСЬКА ГАЛИНА ВАЛЕНТИНІВНА, учитель математики, підготувала переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики: МАРИНИЧЕНКА АРТЕМА, учня 5-А класу, який посів І місце; Лисенка Дениса, який посів ІІ місце; ПОХОДЕНКО ПОЛІНУ, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІ місце.
РЯБОВА НАТАЛІЯ ЄВГЕНІЇВНА, заступник директора з навчальної роботи, учитель математики, підготувала ЛЕОНОВУ ОЛЕНУ, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
ПУГАЧОВА ГАЛИНА ПЕТРІВНА, учитель історії, підготувала АРГУНОВУ АННУ, ученицю 10-Б класу, яка посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історіїї, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН; ЛИМАНСЬКОГО БОГДАНА, учня 11 класу, який посів ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії; ЖУРАВСЬКОГО ОЛЕГА, учня 11 класу, який посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
ЛІМАЧКО ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА, учитель економіки, підготувала БАЛЮРУ АНАСТАСІЮ, ученицю 9-Б класу, яка посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, САІТОВА МИКИТУ, учня 11 класу, який посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, та ПОХОДЕНКО ПОЛІНУ, ученицю 10-А класу, яка посіла І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
БУГАЄНКО ІРИНА ЄВГЕНІЇВНА, учитель англійської мови, підготувала КУТУЗОВУ ДАР’Ю, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
МИНДАР ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА, учитель біології, підготувала СУХІНІНУ ЮЛІЮ, ученицю 11 класу, яка посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (екологічний проект), ЮДІНУ ВІКТОРІЮ, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (екологічний проект), та КУЧЕРЯВЕНКО КАТЕРИНУ, ученицю 8-Б класу, яка посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
ОРЕНКО НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА, учитель інформатики, підготувала ШЕВЦОВА ОЛЕКСІЯ, який посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
БОБРИШЕВА ЛІЛІЯ ІВАНІВНА, учитель української мови та літератури, підготувала ЛЕОНОВУ ТЕТЯНУ, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
КІЯШКО ЯНА МИКОЛАЇВНА, учитель української мови та літератури, підготувала ПІСКУНОВУ ВІКТОРІЮ, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів.
ПРОСКУРІНА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА, заступник директора з навчальної роботи, учитель української мови та літератури, підготувала ДЕМЧЕНКО ОЛЬГУ, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
ЛОГВИНЕНКО ЗОЯ ІВАНІВНА, учитель української мови та літератури, підготувала переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: ВОРОЖБІТ ЮЛІЮ, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІ місце; ГУЗИК СОФІЮ, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІІ місце; ТАРАСЕНКО КАТЕРИНУ, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІІ місце.
СТАРІКОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА, учитель хімії, підготувала переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії: ДРАКОНОВУ ОЛЕСЮ, ученицю 7-А класу, яка посіла І місце; АРШАВУ ТЕТЯНУ, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІ місце; ТАРАСЕНКО КАТЕРИНУ, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІІ місце; ЛЕОНОВУ ТЕТЯНУ, ученицю 8-Б класу, яка посіла І місце; ЛІЗОГУБОВУ МАРІЮ, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце; БАРИШЕВУ ДАРИНУ, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ місце; ВОРОЖБІТ ЮЛІЮ, ученицю 10-А класу, яка посіла І місце у ІІ етапі олімпіади та ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН; КОХАН АЛІНУ, ученицю 11 класу, яка посіла І місце.
ЛІМАЧКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ, учитель правознавства, підготував ДЕМЧЕНКО ОЛЬГУ, ученицю 9-А класу, яка посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
ТАРАСОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА, учитель початкових класів, підготувала ЮДІНУ ПОЛІНУ, ученицю 4-Б класу, яка посіла І місце у ІІ етапі ХVІМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів.
ТОКАР ЛЮБОВ ФЕДОРІВНА, учитель української мови та літератури, підготувала КАРЕТНУ СВІТЛАНУ, ученицю 11 класу, яка посіла І місце у ІІ етапі фестивалю ораторського мистецтва.
Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.