/Files/images/DSCF0692.JPG

Любімцев Владислав, учень 11-А класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, перемржець міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

/Files/images/ПрошутяО.jpg

Прошутя Олена, учениця 11-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови, правознавства.

/Files/images/Проценко И..jpg

Проценко Ілля, учень 11-А класу, посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, ІІІ - з історії.

/Files/images/DSCF0693.JPG

Рогуля Карина, учениця 11-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, ІІІ - з англійської мови, перемржець міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

/Files/images/DSCF0695.JPG

Оренко Олена,учениця 11-А класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, ІІІ - з української мови та літератури.

/Files/images/DSCF0696.JPG

Пасинок Аліна, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.

/Files/images/DSCF0716.JPG

Каплієнко Владислав, учень 11-Б класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, перемржець міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

/Files/images/ЛавровВ..jpg

Лавров Владислав, учень 11-Б класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

/Files/images/DSCF0718.JPG

Фундеряко Олександр, учень 11-Б класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури.

/Files/images/DSCF0715.JPG

Борисюк Наталія, учениця 11-Б класу, посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з педагогіки та психології.

/Files/images/DSCF0702.JPG

Трунова Карина, учениця 10-А класу, посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, української мови та літератури.

/Files/images/DSCF0701.JPG

Гречко Анна, учениця 10-А класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, історії.

/Files/images/DSCF0703.JPG

Будянський Олексій, учень 10-А класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства.

/Files/images/DSCF0705.JPG

Костін Юрій, учень 10-А класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури.

/Files/images/DSCF0704.JPG

Наумов Олексій, учень 10-А класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

/Files/images/DSCF0712.JPG

Шпотенко Микита, учень 10-А класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.

/Files/images/DSCF0689.JPG

Зиблий Дмитро, учень 10-Б класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

/Files/images/DSCF0686.JPG

Сидельников Андрій, учень 10-Б класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології.

Тарусіна Олена, учениця 10-Б класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки.

/Files/images/DSCF0687.JPG

Лозова Ганна, учениця 10-Б класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.

/Files/images/DSCF0722.JPG

Гордійчук Вікторія, учениця 9-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, ІІ - з географії, ІІІ - з правознавства.

/Files/images/DSCF0721.JPG

Кріворучко Лілія, учениця 9-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки.

/Files/images/DSCF0709.JPG

Горчакова Олена, учениця 8-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ - з хімії та трудового навчання.

/Files/images/DSCF0710.JPG

Піталєв Ілля, учень 8-А класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, ІІ - з математики.

/Files/images/DSCF0711.JPG

Саітов Микита, учень 8-А класу, посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

Максименко Олександр, учень 8-А класу, посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

/Files/images/DSCF0707.JPG

Ворожбіт Юлія, учениця 7-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ - з математики, ІІІ - з фізики та хімії.

/Files/images/DSCF0706.JPG

Іванова Ірина, учениця 7-А класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

Лізогубова Марія, учениця 5-А класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських з математики.

/Files/images/DSCF0708.JPG

Леонова Тетяна, учениця 5-Б класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських з математики.

/Files/images/DSCF0723.JPG

Курячий Богдан, учень 4-А класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

  • Елена Квасникова (Бондаренко)

    2013-07-24 13:55:59

    Жаль, что нет имен и заслуг выпускников...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.