Зустрічаємо 2019 рік

2018-12-29

/Files/photogallery/1681/viber image.jpg

Новий рік - яскраве, веселе, казкове, урочисте свято, сповнене здійснення найзаповітніших мрій та яскравих емоцій.

26 грудня 2018 року у Чугуївському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області» розпочалася низка святкових заходів, присвячених зустрічі Нового року, в цей день серед учнів 9-11 класів відбувся турнір новорічного КВК, а 7-8 класи взяли участь у розважальній грі «Новий рік на порозі».

Учні 1- 6 класів занурилися у незабутню атмосферу розважальної програми «Новорічна Грайландія». Діти разом з Дідом Морозом та Снігуронькою змагалися у танцювальних батлах, грали у сніжки, збирали бурульки.

Ігри та хороводи не залишили байдужими й батьків , а особливо веселий танок ялинок. Найменші учасники зразкового колектива «Крапельки» - учні 1-х класів - подарували своїм однокласникам незабутній танок «Веселі скоморохи».

Весело, цікаво, з неймовірними емоціями пройшло святкування новорічних заходів!

Бажаємо всім миру, щастя, здоров'я, наснаги, радості і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою адміністрація Чугуївського НВК.

Більше фото

/Files/photogallery/1681/4.jpg/Files/photogallery/1681/88.jpg/Files/photogallery/1681/7.jpg/Files/photogallery/1681/8.jpg /Files/photogallery/1681/9.jpg