• Ви знаходитесь тут:

Фестиваль «У віночку українських пісень».

2018-12-03

/Files/photogallery/1680/IMGP4233.JPG

29 листопада. Тиждень музики набирає обертів. Школа готується до нових сходів на музичний олімп: останні приготування, костюми, репетиції і ось довгоочікуваний час – фестиваль «У віночку українських пісень». Учні 2-4-х класів готові вийти на сцену і продемонструвати свої навички ансамблевого співу, артистичність, сценічну культуру. Саме за такими критеріями журі буде оцінювати виступ кожного колективу. Програма фестивалю включає народні пісні («Веселий музикант», «Сіяв мужик просо») та твори українських композиторів (А.Загрудний «Будем козаками», М.Ведмедеря «Добрий день,матусю Україно!»,А.Олєйнікова «Диво-осінь», Н.Май «На нашій Україні»). Фанфари! Виступи юних хористів змінюють номери читців… І ось журі оголошує результати. Лауреатами 1 ступеню стають колективи 3-Б та 4-Б класів, 2 місце посіли учні 2, 3-А, 4-А класів. Учасники отримали грамоти та кубки. Родзинкою фестивалю став виступ юних артистів розмовного жанру Кіяшко Софії та Потєхіної Ксенії, які представили гумористичну сценку «Інтернет». Протягом концерту в актовій залі панували добра посмішка, гарний настрій, дух змагань і перемог.

/Files/photogallery/1680/IMGP4235.JPG/Files/photogallery/1680/IMGP4239.JPG/Files/photogallery/1680/IMGP4241.JPG/Files/photogallery/1680/IMGP4240.JPG