• Ви знаходитесь тут:

Наші в Ізраїлі! Вітаємо з перемогою, Гаяне!

2018-11-02

/Files/images/IMG-62a0b8dc497f5bd1f5e38964435bfc42-V.jpg

Вітаємо ученицю 7-Б класу, Овсепян Гаяне, із перемогою у відкритому міжнародному чемпіонаті з гімнастики «Red Sea Open 2018», що пройшов 19-20 жовтня в м.Ейлат, Ізраїль. Ось що Гаяне розповіла нам про себе:

· Гаяне, з якого віку ти займаєшся гімнастикою?

З чотирьох. Я зараз навчаюся у 7ому класі, тобто вже протягом 8 років я і гімнастика – не розлий вода!

· Скільки часу ти витрачаєш на заняття?

Я майже не маю вільного часу. 6 разів на тиждень по 3 години після школи я на тренуваннях.

· Де проходять твої тренування і хто тебе тренує?

Я відвідую міський комплекс ДЮСШ «Восток» у м.Харкові. Мене супроводжує мама. Мій тренер Бойко Аліса Владиславівна.

· Чи важко тобі було перемогти у міжнародному чемпіонаті «RedSeaOpen 2018»?

Так, звичайно. Я багато тренувалася перед ним, бо мені хотілося повернутися з перемогою. Усі суперники були дуже достойними спортсменами.

· Про що ти мрієш?

Я мрію стати Олімпійською чемпіонкою. Я знаю, що це потребує великої роботи над собою, самоорганізованості, великої жаги до перемоги та наполегливих тренувань !

· Колектив учителів нашої школи вірить, що твоя мрія здійсниться, Гаяне, і ти обов’язково станеш Олімпійською чемпіонкою, а ми тобою пишатимемось! Бажаємо тобі успіхів!

/Files/images/IMG-4e1750d15d23eb78d07043eec26f986c-V.jpg