«Дев’ять чеснот людини»

2018-10-11

Класна година – одна з важливіших форм організації виховної роботи з учнями, це час, коли у неформальній обстановці можна щось пізнавати, обговорювати, творити. 9 жовтня 2018 року в 6 –А класі (класний керівник Ганзенко В.Д.) пройшла класна година «Дев’ять чеснот людини», метою якої було: формування поняття про людські чесноти; виховування прагнення до вироблення цих якостей в собі. Захід проходив в інтерактивному форматі, учні працювали в групах. Було використано багато цікавих форм і прийомів, а саме: пошук ключового слова в пазлах (радість), «поміркуй над прислів’ям» (терплячість), «зроби конверт своїми руками» (працелюбність), «визначи чесноту у відео фрагменті» (самовладання, ввічливість), «загадки про…» (доброта), «знайди «доброзичливість» у вчинках учнів класу», «розгадай кросворд і знайди чесноту» (лагідність), «обговорюємо легенду» (любов). Всі завдання учні підготували самостійно. Атмосфера в групах була радісна і доброзичлива.

/Files/images/8.JPG/Files/images/23.JPG/Files/images/30.JPG/Files/images/9.JPG