День Державного Прапора

2018-08-23

/Files/photogallery/1667/unnamed.jpg

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора. Це свято відносно нове, але його святкує вся країна.

Не пропустили День Державного Прапора і таборяни Чугуївського НВК №5. Діти розповідали цікаві факти про Україну, читали вірші. Біля школи діти провели святковий флешмоб.

Але нажаль,були й сумні моменти. Від'їзджала наша дорога гостя Ліна - волонтер із Йорданії.Таборяни згадали чудові моменти відпочинку у таборі, ділилися враженнями та обмінювалися подарунками.

Потім відбулася церемонія закриття роботи табору, під час якої всі вихованці були нагородженні сертифікатами та сувенірами за активну участь у житті табору. Також учасники Київстар представили свої відеопрезентації, що візьмуть участь у всеукраїнському конкурсі.

До наступного літа,Go Camp!

/Files/photogallery/1667/1(1).jpg/Files/photogallery/1667/2(1).jpg/Files/photogallery/1667/3(1).jpg/Files/photogallery/1667/4(1).jpg/Files/photogallery/1667/5(1).jpg/Files/photogallery/1667/6(1).jpg