Повернутися до звичайного режиму

Етнофестиваль української пісні

12 червня в "Ромашці" було весело, гамірно, святково: зранку відбувся матч-реванш з вихованцями пришкільного табору ЗОШ №2 "Планета мрій", які завітали до нас у гості. У змаганнях "Веселі старти" перемогу одержали господарі майданчика.

Особлива подяка від дітей і колективу медичній сестрі Матющенко І.В., яка ні на мить не перестає пильнувати за життям та здоров'ям дітей, разом з учителями постійно проводить роз’яснювальну роботу із учнями, намагається попередити травми та подряпини.

На заняттях англійською - співи та ігри, щоб у неформальній атмосфері стимулювати інтерес до вивчення іноземної мови.

Найяскравішим заходом дня став Етнофестиваль української пісні. Програма Фестивалю була цікавою й різноманітною. У виконанні учнів, можливо, не завжди майстерно, але по-дитячому, від душі звучали народні пісні про кохання, патріотичні про неньку Україну. Відкрив свято ансамбль "Грайлики", керівник Ганзенко В.Д., що заспівав українську народну пісню "Ой,ходила дівчина бережком". Вікторія Дмитрівна розповіла дітям про деякі традиції українського народу. Солістка Маляр Дар'я виконала "Пісню про Україну", а Матвієнко Анастасія - "Заспівай зі мною". Загін "Веселка" підготував і виконав пісню "Гарний танець гопачок", "Бджілка" - "Ой, заграйте, дударики", "Капітошки" - "Будем козаками", "Смайлики" - "Добрий день, матусю-Україно!", а загін "Сонечно" - "Як діждемо літа".У музичних композиціях чудово поєдналися народні традиції й звичаї, любов до України, уболівання за її долю, віра в перемогу, надія на краще, що, безумовно, залежить від них – молоді України.

Ще один день в таборі закінчився, а ми всі вже чекаємо на новий – з новими пригодами та розвагами!

/Files/photogallery/1662/20180612_145225.jpg/Files/photogallery/1662/20180612_144928.jpg/Files/photogallery/1662/20180612_144828.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 121

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.