Добрі діла

2018-04-10

/Files/images/P80406-123555.jpg

Напередодні Великдня учні й педагоги закладів середньої освіти міста, представники дошкільної освіти зібралися в Чугуївському НВК № 5, щоб передати гостинці дітям дитячих садочків Мар’їнки і Красногоровки, дітям, хворим на ДЦП, із Курахівського будинку-інтернату, а також воїнам, які несуть службу в зоні АТО.

Мета благодійного заходу, що об’єднав дітей та дорослих, – створити атмосферу свята для дітей та військових, передавши їм подарунки: іграшки, солодощі, предмети першої необхідності та ін.

Учні чугуївських шкіл, окрім подарунків, підготували вітання зі святом, теплі слова підтримки.

Зібрані в ході благодійної акції подарунки були передані членам громадської організації “Наш вибір”, які доставлять подарунки до місця призначення.

/Files/images/P80406-123639.jpg