Підтримуємо українських спортсменів

З метою розвитку олімпійського руху, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя, підтримки українських спортсменів та з нагоди відкриття ігор ХХІІІ зимової Олімпіади 09 лютого 2018 року в Чугуївському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії № 5» відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету.

На підтримку українських спортсменів діти виконали Державний Гімн.

Також були проведені класні години, присвячені відкриттю олімпійських ігор, учні 4-Б класу виготовили аплікації талісману тигреня Сухорана.

А після уроків старшокласники взяли участь у змаганнях з баскетболу.

/Files/images/20180209_101656.jpg/Files/images/IMG_1326.jpg /Files/images/P80209-142124.jpg