Цікаві зустрічі

2017-12-16

/Files/images/суд 2.jpg

В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, спрямованого на формування правової свідомості й звичок правомірної поведінки школярів до Чугуївського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназії №5Чугуївської міської ради Харківської області» завітали суддя – спікер Чугуївського міського суду Харківської областіГуменний Зіновій Іванович, прес-секретар суду Сєднєва Анна Михайлівна, головний спеціаліст Мареніч Антон Євгенович.

Актуальною темою для лекції стала тема підліткової злочинності. Адже ця проблема стоїть перед всім суспільством в цілому, бо підлітки - це діти, а діти - наше майбутнє.

В ході зустрічі учні задавали різноманітні запитання та намагалися отримати нові знання.

По закінченнізаходу школярі подякували лекторам за цікаву розповідь, а ті в свою чергу запросили їх на екскурсію до Чугуївського міського суду Харківської області.

/Files/images/суд 1.jpg