Наукова діяльність учнів

2017-12-16

/Files/images/forum/bdwhyjIxCSg.jpg

14 грудня 2017 р. учениця 11 класу Балюра Анастасія та учитель економіки Лімачко В.В. брали участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «СУЧАСНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ», яка відбулася на базі кафедри управління та адміністрування факультету управління та бізнесу Харківського національного автомобільно – дорожнього університету.

На розгляд журі Настя представила роботу за темою: «Розробка методів антикризового управління діяльності комерційного банку» і змогла вибороти І місце. Дівчина крім медалі, грамоти та заохочувальних призів, була нагороджена сертифікатом, який дає їй право на певну грошову винагороду при вступі на факультет управління та бізнесу даного університету.