• Ви знаходитесь тут:

Вибори лідера учнівського самоврядування

2017-10-20

/Files/images/vibori/DSCF4254.jpg

Учні нашого НВК 19 жовтня 2017 року обирали нового голову шкільного учнівського самоврядування.

На посаду мера свої кандидатури висунули 3 учнів:

Єрохова Анна (9-А клас), Натарова Вікторія (9-Б клас), Онищенко Катерина (9-Б клас).

Але перш ніж оголосити остаточні результати слід звернутися до статистики:

всього виборців - 110

проголосувало - 84

не голосували - 26

Голоси виборців розподілились наступним чином:

за Єрохову Анну – 58;

за Онищенко Катерину – 14;

за Натарову Вікторію – 11.

Отже, маючи усі дані про виборчий процес, можна оголосити результати: новообраним мером учнівського самоврядування Чугуївського НВК № 5 за результатом голосування стає учениця 9-А класу Єрохова Анна.

Впровадити свою програму в життя вона зможе одразу як сформує шкільну мерію. В підтримку реалізації її програми буде спрямована діяльність не лише заступника, а й усіх секторів учнівського шкільного самоврядування нового скликання.

Ми вітаємо Анну із новою посадою та бажаємо успіхів!

/Files/images/vibori/DSCF4241.jpg/Files/images/vibori/DSCF4244.jpg/Files/images/vibori/DSCF4245.jpg/Files/images/vibori/DSCF4252.jpg/Files/images/vibori/DSCF4257.jpg/Files/images/vibori/DSCF4260.jpg