Відкриття зміни в «Ромашці»

2017-08-03

/Files/photogallery/1618/IMG_0335.jpg

«Який сьогодні тут зібрався цвіт -

Тут України гордість і натхнення.

Наповнюється світлом увесь світ –

Нам прославлять майбутнє й сьогодення.

Сьогодні ми разом зібралися знову.

Святково, врочисто, незвично навкруг.

Лунає прискорений крок веселково

Сьогодні із табором стрічається друг.

Сьогодні лунають палкі побажання.

Надії на краще ясніють в очах.

Сьогодні не стримать нам хвилювання.

Радість затаїлася у ясних очах,» -

саме такими словами було розпочато урочисту лінійку 3 серпня 2017 року з нагоди відкриття зміни у дитячому закладі відпочинку «Ромашка».

Розпочалася святкова лінійка здачею рапортів кожного загону, а їх у нашому таборі працює 5. Учасники кожного загону представили свою назву, речівку, стіннівку, а також загонову пісню. Все це діти робили з величезним захопленням та посмішкою на обличчях.

Потім усіх учасників привітала з початком табірної зміни начальник табору Почуєва О.В.., яка побажала діткам успіхів, веселощів і всього найкращого. Не минуло свято і без веселих запальних пісень, танців, яскравого флешмобу.

А попереду ще багато цікавого…

Більше фото

/Files/photogallery/1618/IMG_0347.jpg/Files/photogallery/1618/IMG_0352.jpg/Files/photogallery/1618/IMG_0327.jpg