«Ми пам’ятаємо»

2017-05-10

/Files/photogallery/1609/DSC_0524.JPG

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Європі та День Пам’яті і примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

Напередодні цих днів в нашій гімназії відбулося свято для учнів та мешканців мікрорайону під назвою «Ми пам’ятаємо», в ході якого звучали пісні воєнних років та про війну, літературно-хореографічна композиція Бессарабів Марії, Матвія та Іллі. Також глядачі мали змогу насолодитися виступом учасників зразкового хореографічного колективу «Крапельки».

Почесними гостями заходу стали секретар Чугуївської міської ради Нежид Н.С., начальник відділу освіти Проценко М.В., спеціалісти відділу освіти.

Вітаючи всіх присутніх директор гімназії наголосила, що ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо всіх, хто загинув, захищаючи наше майбутнє, ми шануємо всіх живих - тих, хто пережив війну, у кого й досі болять рани.

Учасники свята вшанували хвилиною мовчання не тільки тих воїнів, які полягли у роки ІІ Світової війни, а і тих, які залишили свої домівки і пішли на війну захищати сучасну Україну, її волю і незалежність.

В знак глибокої поваги діти вручили квіти людям, хто в той жахливий час зустрічав свою юність, воюючи з ворогом на фронті або невтомно працюючи в тилу.

Закінчилося свято композицією «Світ без війни».

Після концерту гості скуштували смачну солдатську кашу.

Більше фото