«Водіння Кози»

2017-01-16

/Files/images/1 (3).JPG

В Чугуївській гімназії № 5 велика увага приділяється вихованню в дітей інтересу до української народної спадщини, розширенню уявлення учнів про українські народні традиції, обряди, спосіб життя, культуру.

13 січня 2017 року в актовій залі гімназії для учнів молодших класів учасники музично-театрального колективу «Грайлики» під керівництвом учителя музичного мистецтва Ганзенко В.Д. показали різдвяно-новорічний обряд «Водіння Кози».

Цей веселий жартівливий обряд відомий українцям з давніх-давен. Вважалося, що Коза приносить радість, щастя і багатство. Ця захоплююча постановка - яскрава частинка українського фольклору, яка ввібрала в себе звичаї і традиції нашого народу, автентичні колядки і щедрівки, а також колорит українських костюмів.

Після виступу в гімназії Козу повели до вихованців ДНЗ № 3 та учнів ЗОШ № 7.

Подивитись виставу

/Files/images/1 (1).JPG