Семінар «Підліток і відповідальність»

8 грудня 2016 року на базі Чугуївської гімназії № 5 відбувся семінар для заступників з навчально-виховної роботи ЗНЗ міста за темою «Підліток і відповідальність. Шляхи формування правової компетентності школярів».

В програмі семінару були доповідь заступника з навчально-виховної роботи гімназії Мантурової О.О. «Шляхи формування правової компетентності школярів», виступ методиста міського методичного кабінету Кринициної Н.В. «Підліток і відповідальність. Нове у законодавстві України».

Також учасники семінару змогли відвідати урок права в рамках Всеукраїнського Тижня права «Права і свободи людини в демократичному суспільстві» (учитель Лімачко С.М.), засідання правового клубу «Феміда» та експозицію «Герої живуть поруч» в музеї історії гімназії.

/Files/images/semnar/DSCF3251.jpg/Files/images/semnar/DSCF3255.jpg/Files/images/semnar/DSCF3256.jpg/Files/images/semnar/DSCF3267.jpg/Files/images/semnar/DSCF3270.jpg/Files/images/semnar/DSCF3271.jpg