Голос молоді у розвитку громади

2016-12-05

/Files/images/Проект.jpg

Традиційно до Дня місцевого самоврядування в Україні, який ми відзначаємо 7 грудня, у Чугуєві проводиться конкурс міні-проектів “Голос молоді у розвитку громади”.

Цього року цей конкурс також відбувся, в актовій залі Чугуївської ЗОШ № 8, і об’єднав тематикою здорового способу життя учнівську молодь всіх навчальних закладів міста. Загальне гасло конкурсу міні-проектів цьогоріч – “Знаєш, як бути здоровим, – дій!”

Ініціативна група нашої гімназії (заступник директора з навчально-виховної роботи Мантурова О.О., учениці 8-А класу Драконова Олеся і Аршава Тетяна) представила проект «Квест «Здоровим бути здорово!», головна мета якого – отримання знань про здоровий спосіб життя та формування культури здорового способу життя.

За результатами голосування журі наш проект отримав ІІІ місце.