Оновлення приміщень гімназії

2016-08-10

/Files/images/DSCF1260.jpg

В Чугуївській гімназії № 5 закінчився ремонт приміщень, ми готові до початку нового навчального року.

Ось так виглядає нова актова зала:

/Files/images/DSCF1263.jpg

/Files/images/DSCF1266.jpg

А ось так - фасад гімназії:

/Files/images/DSCF1260.jpg

/Files/images/DSCF1258.jpg

В 2016 році ми брали участь в конкурсі обласних проектів «Разом в майбутнє» - і перемогли! Назва проекту «Гімназія – центр національно-патріотичного та естетичного виховання учнів». Ми щиро вдячні голові обласної Ради Чернову Сергію Івановичу, міському голові Мінаєвій Галині Миколаївні за підтримку і небайдужість щодо розвитку дитячих колективів.

Велику допомогу надали спонсори та випускники школи № 5 в капітальному ремонті фасаду приміщення. Особлива подяка – Таранову О.А. – генеральному директору ТОВ «Чугуївський масло-екстракційний завод», Кривенко М.І. – депутату обласної ради, Семенюті О.А., Зубко Ю.В., Крицину Є.О., Ворожбіт С.В., Козачек О.І., Юрченко О., Пазію А.І., Нарижному В.М., Гайдар І.В., Ніколаєвичу С., Голуб О., Юдіну А., Холоші В., всім батькам, які допомагали в ремонті навчальних кабінетів, зборі нових меблів.