Цікавий відпочинок

2016-07-04

/Files/images/Изображение 339.jpg

Літо – це час відпочинку, яскравих вражень, цікавих подорожей. Для 20 учнів Чугуївської гімназії № 5 3 липня 2016 року залишиться в спогадах незабутнім днем, бо в саме цей день діти відвідали Харківський державний цирк.

Білети на виставу «Здраствуй, цирк!» були подарунком від депутата України Шенцева Дмитра Олексійовича та депутата Харківської обласної ради Білохвостенко Світлани Володимирівни.

Діти потрапили в атмосферу свята і отримали масу задоволення, адже на арені виступали повітряні гімнасти, еквілібристи на першах, гімнасти-рекордсмени на турніках, жонглери-ліліпути, гімнасти на щоглах, загадковий Зорро, дресировані тварини і, звичайно ж, веселий клоун!

У юних глядачів залишилися незабутні враження від поїздки до цирку. Ми висловлюємо подяку Дмитру Олексійовичу та Світлані Володимирівні за цікавий відпочинок!

Батьки учнів Чугуївської гімназії № 5

/Files/images/Изображение 351.jpg/Files/images/Изображение 350.jpg/Files/images/Изображение 358.jpg/Files/images/Изображение 347.jpg/Files/images/Изображение 361.jpg