Юні пошуковці гімназії

2016-05-11

/Files/images/konferentsya/(6).jpg

28 квітня 2016 року в Чугуївському центрі туризму та краєзнавства відбулась звітна конференція «Люби і знай свій рідний край» для вихованців та учнів навчальних закладів м. Чугуєва, на якій були підведені підсумки пошукової діяльності учасників Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна».

Учні 9-А та 7-Б класів нашої гімназії представили роботи: «Гид в мир знаний» про Кравченко Т.М. (керівник роботи Іванова О.М.), та «Відомий чугуївський художник – М.Ф.Домбровський» (керівник роботи Дорошева І.М.).

Всі учасники конференції були нагороджені грамотами Чугуївського ЦТК, керівники робіт - подяками відділу освіти Чугуївської міської ради та кожен на згадку отримав пам’ятний вимпел.

29 квітня 2016 року відбулась конференція «Чорнобиль: події, долі, пам’ять» присвячена 30-им роковинам Чорнобильської техногенної катастрофи.

Учасники конференції вшанували пам'ять ліквідаторів, які пішли з життя і дякували своїх земляків, які брали участь в ліквідації найстрашнішої в історії людства катастрофи.

Перед учасниками конференції виступили ліквідатори, які розповіли про події 30-річної давнини, про їх працю в зоні відчуження.

На цю конференцію представили свої роботи учні 5-Б та 10-А класів. - («Їх біль - Чорнобиль», керівник роботи Лисянська Г.В. та «Страшна біда – Чорнобиль», керівник роботи Пугачова Г.П.). Консультантом даних робіт була заступник директора з навчально-виховної роботи Мантурова О.О.

Також ці роботи були представлені на обласний етап даної конференції, де теж отримали визнання.

6 травня 2016 року відбулась краєзнавча конференція «Слобожанські дзвони Перемоги», присвячена 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни.

Конференція проводилась в рамках обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги» з метою активізації пошукової роботи учнівської молоді, вшанування учасників Другої світової війни та працівників тилу у роки боротьби з нацизмом, формування у молоді патріотичної свідомості, національної гідності, почуттів поваги до громадян, які виконують військовий обов’язок за незалежність і територіальну цілісність України

Цікаві матеріали про проведену пошуково-краєзнавчу роботу презентували юні краєзнавці:

· пошукова група учнів 4-А класу Чугуївської гімназії №5 (робота «Наші дідусі – герої Великої Вітчизняної війни», керівник роботи Гречина І.С.);

· Коваль Марія, учениця 6-А класу Чугуївської гімназії №5 (робота «Про що задумався дідусь…»,керівник роботи Забаленна О.Є.).

З особливою цікавістю всі учасники конференції взяли участь в акції «Лист миру», яку провели співробітники КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна».

Всі учасники конференції були нагороджені грамотами Чугуївського ЦТК, керівники робіт - подяками відділу освіти Чугуївської міської ради та кожен на згадку отримав плакат Юрія Неросліка.