День Перемоги

2016-05-10

/Files/photogallery/1520/DSC_0046.JPG

Кожного року учні і вчителі Чугуївської гімназії № 5 вшановують
подвиг людей, які під час Другої світової війни боролися, не жаліючи свого
життя, за майбутнє своїх дітей, своїх нащадків. Цей рік не став виключенням. Вже зранку 7 травня 2016 року своїх гостей учні гімназії зустрічали на порозі квітами, вітальними словами. Потім відбувся урочистий концерт, присвячений 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні.
Зі словами вітання до присутніх звернулася директор гімназії Бражник
В.В. та почесні гості - депутат Харківської обласної ради Мягкий Д.В.,
секретар міської ради Нежид Н.С., депутати Чугуївської міської ради
Шуманський С.Г., Овчаренко Р.Ю., Попова І.Н., начальник відділу освіти Проценко М.В.
Під час свята звучали як пісні воєнних років, так і сучасні композиції, присвячені пам’ятній даті. Яскравим моментом концерту стала літературно-музична композиція «Жди меня», у виконанні старшокласників.

В кінці свята Шуманський С.Г. запросив ветеранів та мешканців мікрорайону на традиційну солдатську кашу.

Більше фото

/Files/photogallery/1520/DSC_0027.JPG/Files/photogallery/1520/DSC_0107(1).JPG/Files/photogallery/1520/DSC_0287(1).JPG