Квітневі перепляси

2016-04-14

/Files/images/3x7TYBkHHQA.jpg

Так називається Всеукраїнський фестиваль танцю, який пройшов у м. Харкові 9 квітня в приміщенні Палацу студентів НТУ «ХПІ».

Учасниками фестивалю були хореографічні колективи з різних міст України – Київ, Суми, Харків, Полтава, Вовчанськ, Краснокутськ, Покотилівка. Наше місто представляв зразковий ансамбль танцю «Крапельки» Чугуївської гімназії № 5 під керівництвом Бабенко Наталії Іванівни та Колісник Євгенії Сергіївни.

Всі хореографічні композиції, представлені на конкурс, були високо оцінені поважним журі в номінаціях «Діти 9-11 років. Народний танець» - І місце, «Юніори. Народний танець» - ІІ місце, «Молодь. Народний танець. Народна стилізація» - І місце!

Діти отримали багато позитивних емоцій, ознайомились із творчістю інших хореографічних колективів, обмінялись досвідом.

Вітаємо наших «Крапельок» та бажаємо їм нових вагомих здобутків!

Учні, вчителі та батьки Чугуївської гімназії № 5

/Files/images/kCLxZD8bQU.jpg