Економічний турнір

2016-04-12

/Files/images/f-ZnAufJGyk.jpg

10 квітня 2016 року на базі економічного факультету національного університету ім. В.Н. Каразіна відбувся щорічний економічний турнір серед школярів 10-11 класів м. Харкова та Харківської області. Команда «Лідер» Чугуївської гімназії №5, у складі Таранік Анни (капітан команди), Шадріної Софії, Шевцова Олексія, Костіної Анжеліки, Ковальова Дмитра, Саїтова Микити, були також учасниками турніру. Учні бравши участь у різноманітних квестах, отримали багато позитивних емоцій та здобули нові знання. За «еконони» - грошову валюту турніру, яку вони збирали за кожне конкурсне завдання, команда на аукціоні змогла придбати призи – флаєри на танцювальні заняття до відомого Всеукраїнського танцювального клубу та квитки до кафе, а також на «Квеструм» (ділову економічну гру) в ТРЦ «Дафі» м. Харкова.