Дякуємо за цікавий відпочинок

2016-02-15

/Files/images/DSC_4038.JPG

13 лютого 2016 року 30 обдарованих учнів Чугуївської гімназії № 5 - переможці предметних олімпіад та учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - відвідали Харківський державний цирк.

Білети на виставу «Територія ризику» та комфортабельний автобус були подарунком від депутата України Шенцева Дмитра Олексійовича та депутата Харківської обласної ради Білохвостенко Світлани Володимирівни.

Під час вистави діти потрапили в атмосферу свята і отримали масу задоволення, адже на арені виступали гімнасти, акробати-стрибуни, велофігуристи, загадковий Зорро, дресировані тварини: леви, тигри, дикобрази, носухи, тхори і, звичайно ж, веселий клоун!

У юних глядачів залишилися незабутні враження від поїздки до цирку. Ми висловлюємо подяку Дмитру Олексійовичу та Світлані Володимирівні за цікавий відпочинок!

Батьки учнів Чугуївської гімназії № 5