«Скажи шкідливим звичкам - НІ!»

2012-12-10

/Files/images/PC060199.JPG

/Files/images/PC060177.JPG6 грудня 2012 року в приміщенні СШ № 8 відбувся заключний етап міського конкурсу соціальних проектів «Голос молоді у розвитку громади».

Ініціативна група нашої гімназії представила на розсуд журі проект соціального реклами «Чугуїв –за здоровий спосіб життя!». Цей проект має привернути увагу учнів гімназії, батьків, мешканців міста до актуальної проблеми сьогодення – погіршення здоров’я через погані звички (паління, алкоголізм, наркоманія). Також учні поставили за мету залучити якомога більше людей до здорового способу життя через власний приклад. Адже заклик «Скажи шкідливим звичкам - НІ!» є актуальним і доцільним.

Компетентне журі висловило подяку всім учасникам конкурсу та вручило пам’ятні грамоти.

/Files/images/Рисунок (12).jpg

/Files/images/Макет плаката.JPG