Герої живуть поруч

2015-12-04

/Files/photogallery/1477/DSC_0071.JPG

Напередодні Дня Збройних Сил України і Міжнародного дня волонтерів 4 грудня 2015 року на базі музею історії Чугуївської гімназії № 5 відкрилась нова експозиція, присвячена воїнам 92-ї окремої механізованої бригади «Герої живуть поруч». Наша гімназія не залишилася осторонь тих непростих подій, що відбуваються у нашій державі. Учні ініціювали благодійну акцію «Ланцюжок доброти», збирають кошти для поранених солдат, вітають бійців зі святами, пишуть листи зі словами підтримки і подяки. Головною ідеєю створення такої виставки стало бажання розповісти учням про людей, що живуть поруч із нами, але встали на захист нашої країни, хто охороняє наш мир і спокій щохвилини і щодня.

На урочистому відкритті були присутні Васильковський Олександр Тимофійович підполковник, заступник командира по виховній роботі 92-ї окремої механізованої бригади; Крупельницький Олександр Олександрович – старший лейтенант роботі 92-ї окремої механізованої бригади; Вінник Тетяна Свиридівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади; Проценко Марина Володимирівна – начальник відділу освіти; Бідняк Тетяна Володимирівна – депутат Харківської обласної ради; Лисенко Галина Миколаївна – методист Чугуївського центру туризму і краєзнавства; Одарченко Дмитро Вікторович – заступник по технічній частині третьої танкової роти 92-ої окремої механізованої бригади, старший лейтенант запасу; Снурніков Юрій Анатолійович – випускник нашої гімназії, доброволець, сапер 92-ої окремої механізованої бригади; Посунько Олег Анатолійович - голова громадської організації «Наш вибір», майор 92-ої окремої механізованої бригади, депутат Чугуївської міської ради; Пазій Андрій Іванович – полковник запасу, депутат міської ради, заступник голови громадської організації «Наш вибір»; Попов Олександр Володимирович - голова Чугуївської міськрайонної громадської організації «Ветеранів антитерористичної операції»; Ворошилов Юрій Іванович – президент Українського історичного товариства «Чорнобиль НООСФЕРА», а також волонтери нашого міста, батьки, які боронять нашу країну, представники ЗМІ і громадськості.

Під час заходу звучали привітання, слова подяки. Старший лейтенант Крупельницький О.О. був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави».

Учасники заходу вшанували пам'ять усіх загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання.

Зворушливим моментом стало привітання від учнів молодших класів та вручення пам’ятних сувенірів гостям.

Після урочистого відкриття юні екскурсоводи музею провели презентацію експозиції. Увазі присутніх були представлені фото, копії документів, унікальні предмети з місць запеклих боїв.

Більше фото

/Files/photogallery/1477/DSC_0070.JPG/Files/photogallery/1477/DSC_0236.JPG /Files/photogallery/1477/DSC_0084.JPG/Files/photogallery/1477/DSC_0163.JPG/Files/photogallery/1477/DSC_0152.JPG