"Quiz-ДІТИ"

2024-05-09

/Files/images/nove/images.png

Сьогодні, 9 травня 2024 року, команда учнів 4-Б класу КЗ "Чугуївський ліцей №5" - " Барс"(класний керівник - Тарасова Тетяна Олексіївна) взяла участь у Всеукраїнській Рекордній грі "Quiz-ДІТИ" від видавництва "Країна Мрій" - " З Україною в серці". Було встановлено рекорд України та записано в Книгу рекордів. У грі взяло участь 1186 команд, а це понад 7 000 учасників з 23 областей України! Цей рекорд буде записано в Національний реєстр рекордів України. Пишаємося нашими дітьми!

Дякуємо директору "Країни Мрій" - Ларисі Почечун, організаторам та ведучим гри "КВІЗ" за креативний, пізнавальний, розважальний, інтелектуальний захід!

/Files/images/Quiz-dti/Quiz-ДІТИ3.jpg/Files/images/Quiz-dti/Quiz-ДІТИ1.jpg/Files/images/Quiz-dti/Quiz-ДІТИ4.jpg/Files/images/Quiz-dti/Quiz-ДІТИ5.jpg/Files/images/Quiz-dti/Quiz-ДІТИ6.jpg