• Ви знаходитесь тут:

"Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями"

2021-12-03

/Files/images/263644125_n.jpg

03.12.2021 року до КЗ " Чугуївський ліцей № 5" завітав модератор Юрій Чумак, координатор Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Харківщині, комунікатор Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Юрій Володимирович презентував два заходи для учнів 8 та 9 класів: "Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями" до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями та " Правозахисники. Їх роль у суспільстві" у межах Тижня права до Міжнародного Дня прав людини. Учні із захопленням прийняли обидві лекції, брали активну участь в обговоренні важливих моментів про права людей з обмеженими можливостями та про роль правозахисників у житті суспільства. У ході лекцій було переглянуто два фільми: " Син вулиць" ( Палестина) та анімаційний фільм " Мій інший син" (Аргентина). Учні були зворушені долею їх ровесника з Палестини, вони співчували героєві фільму " Син вулиць". Невимовно перейнялися діти історією сім'ї, де народився хлопчик з обмеженими можливостями ("Мій інший син"). Наприкінці зустрічі Юрій Володимирович роздав дітям буклети про права людини від Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

/Files/images/263758455__n.jpg/Files/images/264031678__n.jpg/Files/images/263546654_5_n.jpg