Конкурс читачів у 3-А класі

2021-05-28

/Files/images/196267756__n.jpg

Не секрет, що сучасні діти мало читають. Така ж проблема була і в 3А класі. Тому, з метою заохочення дітей до читання, у грудні учні завели Читацькі щоденники. Починати було важко. Але там, де батьки підтримали цю справу, усе вийшло. Діти стали регулярно читати, обирають для читання кращі твори світової літератури, з’явилися ілюстровані Читацькі щоденники. Як результат, учні стали краще розуміти прочитане, в них удосконалилися читацькі навички та навички письма. На перервах діти обговорюють прочитані твори, обмінюються книжками. Конкурс читачів проходив у три етапи. Враховувалися регулярність читання, систематичність у веденні щоденника, охайність записів, наявність ілюстрацій. Переможці кожного етапу конкурсу отримували призи. В останній день навчання ми підбили підсумки цього конкурсу. Дипломи читача ІІ, ІІІ та ІV ступенів отримали Аліференко Кристина, Бондаренко Діана, Дєдов Матвій, Калиниченко Роман, Люшин Антон, Мамін Данііл та Чиж Денис. А переможцем став Гончаров Максим. Кожен учень класу отримав нову книжку. Це батьки, врахувавши читацькі уподобання дітей, зробили такий чудовий подарунок у кінці року. Буде чим зайнятися на канікулах!

/Files/images/196492170__n.jpg/Files/images/197189619n.jpg/Files/images/197580857__n.jpg